Przemysł ciężki

Przemysł ciężki to dziś kamień bazowy w inwestycjach na całym świecie. Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi partnerami wiemy, że przemysł ciężki jest bazą i źródłem rozwoju innych dziedzin gospodarki. Dlatego bardzo chętnie projektujemy oraz produkujemy przeróżne elementy i konstrukcje dla tej branży.

Pełne zaplecze i unikalne rozwiązania

Szkolenie inżynierów to odpowiedź na zwiększone zapotrzebowanie firm na wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską.

Bazując na własnym doświadczeniu, jesteśmy przekonani, że kluczem do rozwoju przedsiębiorstw jest wykwalifikowana kadra pracownicza. Dlatego, w naszej firmie rozwój i dążenie do podnoszenia kwalifikacji jest jednym z podstawowych założeń wobec przyjmowanych pracowników. Dzięki temu proces wdrażania ich w coraz trudniejsze zadania staje się prostszy i szybszy.

Oferowane przez nas rozwiązania.

Konstruujemy rozwiązania dedykowane, które idealnie odpowiadają wymaganiom danego przedsiębiorstwa. Proponowane przez nas systemy są w pełni zintegrowane, wspierając poszczególne elementy składowe i działy firmy. Tworzymy między innymi inteligentne linie produkcyjne, technologiczne, wyposażone w różnorodne stanowiska, w tym stanowiska zrobotyzowane, przyrządy spawalnicze, przenośniki i transportery.

Interesuje nas jednak nie tylko wyposażenie przedsiębiorstwa przemysłowego. Przemysł ciężki wymaga też zaprojektowania odpowiednich konstrukcji stalowych lub aluminiowych. Tworzymy więc różne rozwiązania, dopasowane do potrzeb danej branży. Przemysł ciężki wymaga bowiem optymalnego miejsca do prowadzenia działalności.

Korzyści dla przemysłu ciężkiego

  •  

    Bezpieczeństwo finansowe inwestycji

  •  

    Realizacja w założonym budżecie i czasie

  •  

    Bezpieczne i sprawdzone rozwiązania inżynierskie

Jesteś zaineteresowany/a naszą ofertą?

Nasze biuro obsługi bardzo chętnie odezwie się na wszelkie zapytania, zarówno o zlecenia jak i o współpracę.